• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 18641
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۸:۰۸

  به گزارش نسیم صادق به نقل ازفارس ،حسین حداد امروز در گفت‌وگو بااین خبرگزاری با بیان اینکه آمار اسکان مسافران نوروزی امسال در یزد از رشد ۲۱ درصدی برخوردار بوده است، اظهار داشت: با آغاز سفرهای نوروزی، اسکان مسافران در مدارس استان آغاز شد که این میزان اسکان تا پایان روز ۱۳ فروردین، بالغ بر ۴۵ هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر ۲۸۰ هزار نفر را شامل ‌شد.

  وی با اشاره به افزایش ماندگاری مسافران نوروزی در یزد خاطرنشان کرد: میهمانان نوروزی که در مراکز اسکان فرهنگیان استان یزد اسکان یافته‌اند، به طور متوسط دو روز در یزد ماندگاری داشته‌اند.

  معاون پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش یزد ادامه داد: در مجموع ۵۷۴ هزار و ۵۳۲ نفر روز از میهمانان نوروزی در مدارس اسکان داده شده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۶ درصد رشد داشته است.

  حداد عنوان کرد: از کل آمار اسکان یزد،۲۴۷ هزار و ۴۳۱ نفر فرهنگی،۲۷ هزار و ۹۳۹ نفر کارمند دولت و ۱۱ هزار و ۸۹۶ نفر سایر اقشار بوده‌اند.

  وی اذعان داشت: بیشترین آمار اسکان مربوط به مرکز استان است و شهر یزد با آمار ۲۸۷ هزار و ۲۶۶ نفر بیشترین تعداد مسافر را داشته است و بعد از یزد، شهرستان صدوق با ۱۷ هزار و ۴۸۶ نفر، زارچ با ۱۵ هزار و ۸۳ نفر، میبد با ۱۴ هزار و ۳۴۸ نفر و اردکان با ۱۱ هزار و ۶۶۷ نفر، بیشترین آمار اسکان را به خود اختصاص داده‌اند.

  معاون پشتیبانی اداره‌کل آموزش و پرورش یزد یادآور شد: ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان یزد کار خود را از ۲۸ اسفند ۹۱ با تجهیز ۴ هزار و ۷۵۱ کلاس در ۴۶۷ مدرسه آغاز کرد و با به کارگیری هزار و ۲۵۰ نفر در ۱۵ پایگاه ثبت‌نام و پذیرش، در سراسر استان به میهمانان نوروزی ارائه خدمت کرد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/rknT4

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *