• Sabat


 • کد خبر: 18663
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۱

  به گزارش نسیم صادق به نقل ازمهر،محمد کاظم رحیمی نژاد در گفتگو بااین خبرگزاری اظهار داشت: این تعداد شامل ۴۵ هزار خانوار با جمعیتی بیش از ۲۸۰ هزار نفر بوده اند.

  وی با اشاره به رشد ۲۱ درصدی اسکان مسافران نوروز در مدارس استان یزد افزود: میهمانان نوروزی که در مراکز اسکان فرهنگیان استان یزد اسکان یافته‌اند به طور متوسط دو روز در یزد ماندگاری داشته‌اند.

  رحیمی نژاد عنوان کرد: از کل آمار اسکان یزد، ۲۴۷ هزار و ۴۳۱ نفر فرهنگی، ۲۷ هزار و ۹۳۹ نفر کارمند دولت و ۱۱ هزار و ۸۹۶ نفر سایر اقشار بوده‌اند.

  وی گفت: بیشترین آمار اسکان مربوط به مرکز استان است و شهر یزد با آمار ۲۸۷ هزار و ۲۶۶ نفر بیشترین تعداد مسافر را داشته است و بعد از یزد، شهرستان صدوق با ۱۷هزار و ۴۸۶ نفر، زارچ با ۱۵هزار و ۸۳ نفر، میبد با ۱۴هزار و ۳۴۸ نفر و اردکان با ۱۱هزار و ۶۶۷ نفر، بیشترین آمار اسکان را به خود اختصاص داده‌اند.

  رحیمی نژاد یادآور شد : ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان یزد کار خود را از ۲۸ اسفند ۹۱ با تجهیز ۴هزار و ۷۵۱ کلاس در ۴۶۷ مدرسه آغاز کرد و با به کارگیری هزار و ۲۵۰ نفر در ۱۵ پایگاه ثبت‌نام و پذیرش، در سراسر استان به میهمانان نوروزی ارائه خدمت کرد.

  وی ادامه داد: مدارس استان از نظر تجهیزات در سه سطح ۱و۲و۳ طبقه بندی شدند و ۲۰ درصد مدارس درجه یک استان در طرح رزرو اینترنتی در اختیار همکاران فرهنگی گذاشته شد.

  رحیمی نژاد افزود: استقرار سه پایگاه اسکان در مبادی ورودی شمالی، جنوبی و غربی شهر یزد، دسترسی آسان، مواجه نشدن مسافران با ترافیک مرکز شهر و رفاه حال تمامی افرادی که یزد را برای سفر خود انتخاب کرده بودند، رضایتمندی مسافران را به دنبال داشت.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/lyNs3

 • Telegram
 • برچسب‌ها
  ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *