• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 24854
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۵
  امام جمعه اشکذر :
  حجت الاسلام والمسلمين طالبيان در ديدار با مديرکل کميته امداد امام خميني(ره) اظهار داشت : بحث استغنای مددجویان ، باید اصل اولیه سیاست اجرائی کمیته امداد باشد تا در اولین فرصت به مرحله خودکفائی برسند.

  به گزارش اشکذر نیوز، حجت الاسلام والمسلمین طالبیان در دیدار با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) این استان با بیان این مطلب افزود: امدادگران کمیته امداد در رفع نیاز نیازمندان و رسیدگی به امور محرومین نقش بسیار مؤثری دارند.

  وی رویکرد فعالیتهای کمیته امداد را امیدبخش و پرنتیجه توصیف کرد و گفت : بحث استغنای مددجویان ، باید اصل اولیه سیاست اجرائی کمیته امداد باشد تا در اولین فرصت به مرحله خودکفائی برسند.

  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد هم در این دیدار گفت: یکی از اساسی ترین شیوه های حمایتی کمیته امداد ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان است و این نهاد در قالب سیاست‌های جدید توجه خاصی به این مسئله داشته است.

  وی افزود: توانمندسازی خانواده های تحت حمایت و توسعه مشارکت های مردمی در ابعاد مختلف از رسالت های مهم و خطیر کمیته امداد امام خمینی(ره) در دهه چهارم انقلاب است.

  اکبری در ادامه اصلاح سبک زندگی و مدیریت محرومین در سایه عدالت را از جمله سیاست های اجرایی در کمیته امداد برشمرد و خاطر نشان کرد:  امروز کمیته امداد با برخورداری از توانایی های خوبی که دارد و کارهایی که در زمینه ایجاد اشتغال، آموزش ، رفاه عمومی و کار در بحث مسکن مددجویان انجام داده است، پیشتاز است.

  منبع : روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد،نسیم صادق

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/wf8D1

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *