• yazdtci


 • کد خبر: 22444
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۴

  به مناسبت هفته ارتباطات، استاندار یزد در دیداری با مدیران و مسئولان شرکت مخابرات استان گفت: در حوزه زیرساخت شهری اولویت اول، شرکت مخابرات است.

  استاندار و مخابرات

  در این مراسم که با حضور رضایی معاون توسعه مدیریت منابع انسانی و چند تن دیگر از مشاوران استاندار، مقوم مدیر عامل مخابرات و مسئولان ستادی این شرکت برگزار شد، فلاح زاده با اشاره به پیشرفت شرکت مخابرات استان یزد در زمینه زیرساخت، ضریب نفوذ تلفن همراه و دیتا افزود: این پیشرفت مدیون نظام جمهوری اسلامی و همت و تلاش مدیران و مسئولان و کارشناسان مخابرات استان می باشد.

  فلاح زاده در ادامه اظهار داشت: مخابرات یزد در سالهای اخیر کمترین شکایت را از سوی مردم داشته که این نشان دهنده تکریم ارباب رجوع در این شرکت است که جای سپاس و قدردانی را دارد.

  استاندار یزد در پایان سخنانش گفت: با توجه به مصوبات انجام شده، تکریم ارباب رجوع و نیز کسب رتبه های کشوری مشخص می شود که مدیر عامل مخابرات از انجام وظیفه خطیری که بر عهده دارد به خوبی برآمده و یکی از مدیران شاخص و برجسته استان می باشد.

  پیش از سخنان استاندار یزد، مدیر عامل مخابرات نیز گزارشی از عملکرد شرکت مخابرات استان یزد و برنامه های سال جدید را ارائه نمود.

  گفتنی است فلاح زاده همچنین از مجتمع مخابراتی شهید صدوقی و مرکز دیتا، مرکز انتقال راه دور، توسعه سوئیچ تلفن همراه و مرکز تلفن شهید صدوقی بازدید به عمل آورد.

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/9kyYu

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *