• yazdtci


 • کد خبر: 30422
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۹
  فرماندار اشکذر تاکید کرد:
  فرماندار اشکذر با بیان اینکه به آموزش و پرورش نگاه زیر ساختی دارم گفت: یکی از مهمترین و اساسی ترین اقدامات آموزش و پرورش شهرستان گسترش وضعیت کمی و کیفی تحصیلات باشد.

  شاه حسینی فرماندار جلسه

  به گزارش اشکذر نیوز، “محمدعلی شاه حسینی” در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان با تشریح نتابج نقد منصفانه شهرستان اظهار داشت: نقد منصفانه و پیشنهاد سازنده موجب تعالی و پیشرفت خواهد شد.

  فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان اشکذر خواستار نقد و بررسی وضعیت تحصیلی دانش آموزان، جایگاه تحصیلی شهرستان و وضعیت کمی و کیفی تحصیلی دانش آموزان شهرستان شد و تصریح کرد: می بایست با کمک یکدیگر این نهاد مهم و تاثیرگذار را به سمت تعالی و پیشرفت بیش از پیش حرکت دهیم.

  این مقام مسئول با بیان اینکه به آموزش و پرورش نگاه زیر ساختی دارم گفت: یکی از مهمترین و اساسی ترین اقدامات آموزش و پرورش شهرستان گسترش وضعیت کمی و کیفی تحصیلات باشد.

  رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با تشریح وضعیت بودجه ای شهرستان و تخصیص اعتبار به آموزش و پرورش گفت: متاسفانه در سالهای گذشته به دلایلی از جمله کمبود منابع مالی ، بودجه مناسب به این نهاد مهم تخصیص نیافت که با پیگیری های صورت گرفته و با افزایش ۱۰۰ درصدی نسبت به دوره های قبل، مبلغ ۷ میلیارد ریال به آموزش و پرورش شهرستان اختصاص خواهد یافت.

  شاه حسینی در پایان خواستار کمک های خیری و حمایت های مردمی در راستای تقویت آموزش و پرورش شهرستان شد.

  منبع: روابط عمومی فرمانداری اشکذر

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/Aae7l

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *