• کد خبر: 69416
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۶
  فرماندار اشکذر در نشست اعضای شورای اسلامی شهرستان:
  فرماندار اشکذر در نشست اعضای شورای اسلامی شهرستان گفت: دولت باهدف جذب و حمایت از کارآفرینان و با پرداخت تسهیلات کم‌بهره در روستاها، از طرح‌هایی که خط قرمزهای زیست‌محیطی را رعایت کنند حمایت می‌کند.

  به گزارش خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری اشکذر؛ “محمدعلی شاه‌حسینی” در نشست شورای اسلامی شهرستان اشکذر گفت: شوراها پل ارتباطی مردم و مسئولین و زبان گویای آن‌ها هستند و شایسته است این نقش مهم وضعیتی کاربردی‌تر از گذشته در حوزه‌های مختلف به خود بگیرد.

   

  فرماندار اشکذر برگزاری نشست‌های مستمر با مسئولین شهرستانی و استانی را به‌عنوان یکی از این اقدامات عنوان کرد و افزود: ضروری است اعضای شورای شهرستان با بررسی موانع و مشکلات جامعه و انعکاس آن به شورای اسلامی استان نسبت به تصحیح قوانین و امور اجرایی همت گمارند.

   

  وی با تأکید بر بهره‌گیری از ظرفیت و قابلیت شورای استان برای رفع مشکلات مردم به‌ویژه در خصوص اشتغال نیز افزود: افزایش میزان اشتغال اکنون به‌عنوان یکی از اهداف اصلی دولت تدبیر و امید محسوب می‌شود و شهرستان اشکذر به لحاظ برخورداری از ویژگی‌های منحصربه‌فرد قابلیت‌های بالایی برای سرمایه‌گذاری دارد.

   

  اعلام آمادگی برای جذب و حمایت از سرمایه‌گذاران نکته دیگری بود که فرماندار اشکذر بر آن تأکید نمود و افزود: با اجرای طرح‌های متنوع دولت به‌منظور حمایت از سرمایه‌گذار به‌ویژه در روستاها و شهرهای کوچک این فرمانداری آمادگی خود را برای حمایت از طرح‌هایی که خط قرمزهای زیست‌محیطی را رعایت نمایند اعلام می‌دارد.

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/2hyYP

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *