• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 21443
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۷

  به گزارش نسیم صادق به نقل ازایسنا،مریم عبدالحسین زاده در گفت‌وگو بااین خبرگزاری ، با اشاره به عناوین هفته گرامیداشت مقام زن که از سوی مرکز امور زنان و خانوده نهاد ریاست جمهوری اعلام شده است افزود: شنبه ۷ اردیبهشت با عنوان «زن، حماسه ساز سیاست و اقتصاد» یکشنبه ۸ اردیبشهت و دومین روز هفته با عنوان «زن، خلاقیت و نوآوری»، دوشنبه ۹ اردیبشهت ماه با نام «زن، عفاف و مسئولیت اجتماعی» نامیده شده است.

  وی افزود: سه شنبه دهم اردیبشهت و چهارمین روز هفته با عنوان «زن، تربیت و تحکیم بنیان خانواده» ، چهارشنبه ۱۱ اردیبشهت ماه با عنوان «زن، معنویت و سبک زندگی فاطمی» پنج شنبه ۱۲ اردیبشهت ماه با نام «زن، ایثار و ولایت پذیری» و جمعه ۱۳ اردیبشهت و آخرین روز هفته زن با عنوان «زن، بصیرت و فرهنگ انتظار» نامگذاری شده است.

  عبدالحسین زاده تصریح کرد: دفتر بانوان و خانواده استانداری یزد نیز به مناسبت بزرگداشت مقام زن و روز مادر در سال جاری در استان برای عناوین هر روز این هفته برنامه های متنوعی در نظر گرفته است.

  وی دیدار با بانوان شاغل اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بازدید از بند نسوان زندان و برگزاری مراسم مولودی خوانی، برگزاری همایش ساحل آرامش و تقدیر از زنان برتر استان در محل سینما دانش‌اموز را از برنامه های استان یزد در هفته گرامیداشت مقام زن برشمرد.

  مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری یزد همچنین برگزاری همایش خانواده و امنیت در محل سالن همایشهای دانشگاه یزد، جشنواره دختران فاطمی در محل سالن ورزشی شهید صدوقی، افتتاح موسسه خیریه بنت الهدی، میزگرد تلویزیونی با حضور اساتید، شرکت در نماز جمعه و همچنین همایش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی را از برنامه های استان یزد در هفته گرامیداشت مقام زن برشمرد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/sMF8E

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *