• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 18661
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنج شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۶

  به گزارش نسیم صادق به نقل از مهر،سید مهدی کلانتر در گفتگو بااین خبرگزاری اظهار داشت: کمیته های مختلف علمی شامل زنان و زایمان، جنین شناسی، ژنتیک، اورولوژی،روانپزشکی، سلولهای بنیادی و ایمنولوژی برای بررسی مقالات علمی رسیده، تشکیل شده است.

  وی افزود: برای داوری این مقالات ۲۰۱ داور از متخصصان برجسته کشور و ۲۵ داور خارجی از کشورهای آلمان، انگلستان، هلند، کانادا و استرالیا انتخاب شده اند که برای هر مقاله دو داور کار بررسی را برعهده می گیرند.

  کلانتر با اشاره به برگزاری پانلهای مختلف علمی در این کنگره بیان داشت: طی برگزاری کنگره سه پانل فوق تخصصی در زمینه های دستاورد جدید علم ژنتیک، زنان و زایمان و بحثهای مختلف درمانی ناباروری توسط دانشمندان صاحب نام دنیا تبادل نظر خواهد شد.

  دبیر علمی پنجمین کنگره بین المللی طب تولید مثل استان یزد عنوان کرد: در مجموع ۵۳ سخنرانی که ۱۹ سخنرانی آن بحثهای کلیدی است،توسط مهمانان دعوت شده ایراد خواهد شد و ۳۴ سخنرانی دانشجویی در زمینه سلولهای بنیادی توسط اساتید برجسته ایرانی ارائه خواهد شد.

  وی گفت: امیدواریم در بحث سلولهای بنیادی که کشور حرفی در منطقه برای گفتن دارد و جزو کشورهای برتر در زمینه علوم و دانش بنیادی است، دستاورد جدیدی در رابطه با درمان ناباروری ارائه شود تا چشم انداز مهمی برای زوجهای نابارور کشور داشته باشیم.

  کلانتر یادآور شد: از ۳۴ مقاله رسیده دانشجویی ۱۶ مقاله به عنوان برگزیده برتر انتخاب و ۱۸ مقاله ارزشمند به عنوان سخنران در رشته های تخصصی بیولوژی تولید مثل برگزیده شدند.

  وی افزود: ۱۲۰ مقاله نیز به صورت پوستر پذیرفته شد که در طی سه روز برگزاری کنگره، ۴۰ پوستر در هر روز در معرض دید علاقمندان برای بحث و گفتگو قرار خواهد گرفت.

  به گزارش مهر، کنگره بین المللی طب تولید مثل استان یزد ۲۶ فروردین میزبان دانشمندان برجسته ایرانی و خارجی است که آخرین دستاوردهای علم تولید مثل و راه های درمان ناباروری را بحث خواهند کرد.

  در حاشیه این کنگره دو کارگاه علمی، تخصصی در زمینه لاپراسکوپی و ژنتیک در محل مرکز تحقیقات ناباروری یزد برگزار خواهد شد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/DPhfs

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *