• کد خبر: 82391
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 3 جولای 2019 - 11:48
  سرپرست فرمانداری اشکذر عنوان کرد:
  هادی هادی نسب در جلسه بررسی مسائل و مشکلات ایستگاه راه آهن اشکذر که با حضور مدیرکل راه آهن استان برگزار شد، ارتقاء وضعیت این ایستگاه جهت افزایش میزان خدمات دهی به مسافران را خواستار شد.

  به گزارش اشکذرخبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان اشکذر، با حضور مدیرکل راه آهن استان، مسائل و مشکلات ایستگاه راه آهن اشکذر بررسی شد.

  سرپرست فرمانداری اشکذر به بازدید صورت گرفته در ماه گذشته از این ایستگاه اشاره و بر ارتقاء وضعیت این ایستگاه جهت افزایش میزان خدمات دهی به مسافران تاکید کرد.

  هادی هادی نسب ساماندهی مسیر دسترسی شهروندان به این ایستگاه، اتمام پل زیرگذر، احداث مسجد، توسعه فضای سبز، احداث سکو دوم و حصارکشی محدوده ریل قطار را از جمله مسائل ایستگاه راه آهن اشکذر عنوان کرد و گفت: مجموعه شهرستان آمادگی دارد با تعامل و همکاری اداره راه آهن استان برای برطرف کردن این مشکلات که مورد مطالبه مردم است مشارکت کند.

  مدیرکل راه آهن استان به اجرای خط دوم راه آهن بافق – زرین شهر اشاره و گفت:با توجه به اینکه بخشی از این پروژه در محدوده شهرستان اشکذر است، اجرای این پروژه می تواند نقطه قوتی برای ظرفیت ریلی شهرستان به شمار رود.

  سید مصطفی داوودی مهم‌ترین مزیت دو خطه شدن شبکه ریلی استان را افزایش ظرفیت شبکه ریلی در کنار ارتقاء ایمنی سفرهای ریلی اعلام و تصریح کرد: در حال حاضر به دلیل یک خطه بودن خطوط ریلی، قطارها به صورت رفت و برگشتی روی یک خط در حال حرکت هستند،از این رو پیش‌بینی می‌شود با دو خطه کردن خطوط، ۲۰ درصد به ظرفیت موجود اضافه شود.

  وی ابراز امیدواری کرد مسائل و مشکلات ایستگاه راه آهن اشکذر در یک محدوده زمانی شش ماهه و با مشارکت شهرستان مرتفع شود.

   

   

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/NRgV6

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *