• کد خبر: 85262
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه 27 مهر 1398 - 16:01
  خطیب نماز جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به سالروز اربعین حسینی، گفت:این ارقام نشانگر افزایش تعداد زوار حضرت اباعبدالله(ع) است نسبت به سال گذشته است و هنوز باید این حضور ها افزایش داشته باشد.

  یه گزارش اشکذر خبر، امام جمعه اشکذر در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به سالروز اربعین حسینی، گفت: طبق گفته ها تاکنون بیش فقط از ۳میلیون نفر از ایران برای شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی به کشور عراق رفتنه اند که این ارقام نشانگر افزایش تعداد زوار حضرت اباعبدالله(ع) است نسبت به سال گذشته است و هنوز باید افزایش داشته باشد.
  حجت الاسلام والمسلمین طالبیان ادامه داد: قرائت زیارت اربعین و توسل به سید الشهدا(ع) در روز اربعین یکی از اعمال موکد است و شایسته است مومنان در این روز برای تعجیل در فرج دعا کنند.
  وی در بخش دیگر سخنان خود به دستگیری سرشبکه یکی از کانال های زد انقلابی اشاره کرد و افزود: توسط ماموران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فردی دستگیر شد که رابط بین منافقین داخلی و خارجی بوده است و میواند از طرق آن افراد داخلی را شناسایی کرد.
  طالبیان بیان داشت: امام خمینی (ره) در اوایل انقلاب خطاب به سپاه گفت که اگر سپاه نبود کشور هم نبود، امروزه این حرف امام خمینی(ره) را به خوبی حس میکنیم.

  امام جمعه اشکذر افزود: هر کجا که سپاه وارد گود شد و در کنار هر ارگانی قرار گرفت کار خود را به خوبی انجام داده است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/vXO3S

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *