• yazdtci


 • کد خبر: 76692
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۳
  معاون عمرانی استاندار یزد خواستار راه اندازی خط پروازی یزد عراق در راستای تسهیل سفر اربعین مردم یزد شد.

  به گزارش اشکذرخبر، به نقل از خبرگزاری تسنیم از یزد، محسن صادقیان بعد از ظهر امروز در نشست هم اندیشی و بررسی شرایط راه اندازی خط پروازی یزد بغداد و یزد نجف، اظهار داشت: مردم یزد همه ساله حضور پرشوری در مراسم پیاده‌روی اربعین امام حسین(ع) دارند.

  وی با اشاره به اینکه اقدامات گسترده در زمینه تسهیل حضور زائران یزدی اربعین صورت گرفته خاطرنشان کرد: هر سال بحث تنوع در حمل و نقل زائران از مهمترین موضوعاتی بوده که مورد توجه قرار می‌گرفته و بعضا در کشور مشکلات بسیاری در این حوزه به وجود می‌آمد.

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد با تاکید بر اینکه تسهیل شرایط سفر زائران اربعین وظیفه همه دستگاه‌های متولی است خاطرنشان کرد: در حوزه حمل و نقل هرچه که بتوانیم تنوع در ارائه خدمات داشته باشیم قطعا هم در کیفیت و هم در کمیت وضعیت بهتری خواهیم داشت.

  صادقیان به آمادگی فرودگاه شهید صدوقی(ره) یزد برای ارائه خدمات پروازی در این ایام اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به وجود این آمادگی، ضروری است که در این زمینه اقدامات لازم انجام و زمینه ایجاد این خطوط هوایی فراهم شود.

  وی بر ضرورت پیگیری موضوع توسط سازمان حج و زیارت استان یزد تاکید کرد و ادامه داد: علاوه بر اینکه سازمان حج و زیارت در راستای ایجاد این خط پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد، باید در زمینه ایجاد شرایط لازم برای بهره‌مندی زائران اربعین از این خدمت هم تلاش خود را به کار گیرد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/dUHve

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *