• کد خبر: 29164
   منتشر کننده: سردبیر
    تاریخ انتشار: جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۰
  مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان خبر داد:
  مدير کميته امداد امام خميني(ره) شهرستان اشکذر گفت: در سال گذشته، 811 نفر از مددجويان تحت حمايت اين نهاد از خدمات مشاوره بهره مند شدند.

  کمیته امداد

  به گزارش اشکذر نیوز، “یدا… مروتی” با بیان این مطلب افزود: ارائه خدمات فرهنگی به ویژه مشاوره به خانواده های محروم تحت حمایت همواره یکی از محوری ترین برنامه های کمیته امداد بوده و در این راستا خدمات ارزشمندی صورت گرفته است.

  به گفته وی برگزاری جلسات مشاوره گروهی در زمینه کارآفرینی و اشتغال زنان سرپرست خانوار و مشاوره فردی برای نوعروسان تحت حمایت و جلسات مشاوره فردی در سایر زمینه ها از جمله فعالیت های حوزه فرهنگی این نهاد در سال ۹۲، بوده است.

  مروتی با بیان اینکه در سال ۹۲، بیش از ۸۱۱ مددجو از خدمات مشاوره به صورت فردی و گروهی بهره مند شدند، اظهار داشت: خدمات مشاوره این نهاد شامل مسائل اجتماعی، اعتقادی، فرهنگی، شغلی و بهداشتی است.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اشکذر با بیان اینکه از این تعداد ۴۸۸ نفر از خدمات مشاوره فردی بهره مند شدند، گفت: جلسات مشاوره فردی با حضور مددجویان در دفتر مشاوره کمیته امداد شهرستان و همچنین حضور مشاور در منازل مددجویان در زمینه های مختلف برگزار می شود.

  یدا… مروتی همچنین ارائه راهنمایی های مشاور این نهاد به مددجویان را بخش دیگری از اقدامات واحد مشاوره این نهاد در راستای جلوگیری از بروز مشکلات برای مددجویان عنوان کرد و اظهار داشت: راهنمایی ارائه شده به مددجویان در زمینه های تربیت صحیح فرزند، راهنمایی های پیش از ازدواج، راهنمایی های تحصیلی و همچنین راهنمایی هایی در زمینه مسایل خانوادگی است.

  منبع: روابط عمومی کمیته امداد

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/8Te7D

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *