• Sabat Sabat


 • کد خبر: 64853
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۵
  پس از گذشت هفت سال/
  اداره پست شهرستان اشکذر چندی پیش از سوی اداره مرکزی پست استان یزد به عنوان اداره برتر از نظر عملکرد در بین شهرستان های استان یزد معرفی شد این در حالی است که باید هر ماه به فکر اجاره بهای اداره خود باشد.

  به گزارش اشکذر خبر، اداره پست شهرستان اشکذر چندی پیش از سوی اداره مرکزی پست استان یزد به عنوان اداره برتر از نظر عملکرد در بین شهرستان های استان یزد معرفی شد.

  این در حالی است که بیش از هفت سال از تخریب ساختمان این اداره در خیابان امام خمینی (ره) اشکذر به بهانه نوسازی  می گذرد که پس از آن مدتی اجاره نشین در زیر زمین یک پاساژ اشکذر بود و اکنون مدت زیادی است که مهمان هلال احمر شهرستان شده است.

  “علیرضا روستایی” رئیس جدید اداره پست اشکذر سال گذشته از وعده مدیر کل پست استان نسبت به تکمیل این ساختمان خبر داده بود و تکمیل این ساختمان را در سال ۹۵ اجرایی دانسته بود که این قول نیز مانند سایر وعده ها اجرایی نشد.

  جای تامل است پس از گذشت هفت سال از تخریب این اداره ثروتمند، هنوز نتوانسته است ساختمان نیمه کاره خود در خیابان امام را تکمیل کند و خود را از این بی خانمانی در بیاورد.

  با این وجود نباید از زحمات بی دریغ روستایی رئیس جدید اداره پست شهرستان اشکذر چشم پوشی کرد که توانسته است با همه ی این مشکلات به عنوان اداره برتر پست استان یزد خود را معرفی کند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/pH1IM

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *