• کد خبر: 29267
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۲:۰۷

  اختلاف خانوادگی داماد با پدرزن در شهرستان سرایان خراسان جنوبی با قتل پدرزن در اطراف شهر پایان یافت.

  به گزارش اشکذر نیوز:منطقه خراسان جنوبی، به نقل از روابط عمومی پلیس آگاهی استان، سرهنگ پرویز عرب‌زاده رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی گفت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در مورد وقوع یک فقره قتل در اطراف شهرستان سرایان بلافاصله کاراگاهان پلیس و ماموران انتظامی به محل اعزام شدند.

  عرب‌زاده گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی با حضور در صحنه جنایت با جسد مردی ۵۸ ساله که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود روبرو شدند و تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کردند.

  وی گفت: قاتل پس از وقوع جنایت از صحنه جرم متواری شده بود که بلافاصله طرح مهار اجرا و خروجی‌های شهر کنترل و دستورات لازم برای دستگیری قاتل صادر شد.

  عرب‌زاده گفت: با حضور پزشکی قانونی مرگ مقتول تایید شد و مقام قضایی که در صحنه حضور داشت دستور انتقال جسد به سردخانه را صادر کرد.

  رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی ادامه داد: آثار ضربات چاقو بر روی بدن مقتول وقوع جنایت را تایید می‌کند ولی علت اصلی مرگ مقتول منوط به ارائه نظریه پزشکی قانونی پس از کالبد شکافی جسد خواهد بود.

  وی افزود: متهم پس از مدتی با علم به این که در مدت کوتاهی دستگیر خواهد شد خود را به کلانتری معرفی کرد و به قتل مقتول اعتراف کرد.

  رئیس پلیس آگاهی خراسان جنوبی گفت: متهم ۲۶ ساله که داماد مقتول بود در اظهارات خود آورده است، به اتفاق همسرم قبل از آن که هوا روشن شود با پراید متعلق به پدرم از سرایان به درب منزل پدر همسرم رفتیم و وی را با به بهانه‌ای که از قبل هماهنگ شده بود به اطراف شهر بردیم.

  عرب‌زاده تصریح کرد: در محل جنایت با توجه به اختلافات قبلی با پدر همسرم درگیر شدم و با چاقویی که از قبل تهیه کرده بودم چند ضربه به وی زدم و او را به قتل رساندم.

  همسر قاتل نیز گفت: از نقشه شوهرم اطلاع داشتم ولی به علت ترس از شوهرم با او در قتل پدرم همراه شدم و به پدرم اطلاع ندادم که شوهرم قصد کشتنش را دارد.

  تحقیقات کارآگاهان پلیس در خصوص روشن شدن زاوایای پنهان این جنایت ادامه دارد.

  (ایسنا)

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/0FnAn

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *