• Sabat


 • کد خبر: 27653
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۰۹
  استاندار یزد در اشکذر:
  استاندار یزد در مراسم تكريم و معارفه فرماندار شهرستان اشكذر اظهار داشت:: اختلافات محلي به دور از بينش اسلامي است، بينش اسلامي واقعي انواع و اقسام فرهنگ ها را در خود جاي مي دهد.

  استاندار یزد در اشکذر

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری یزد، “سید محمد میرمحمدی” روز چهارشنبه در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان اشکذر ضمن گرامیداشت ایام ا… دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار داشت: در ایامی قرار داریم که برای ما درسهای زیادی را در بر دارد و ملت ایران اسلامی با اعتقادات مذهبی خود به سمت حکومت الهی پیش رفت.
  وی افزود: ملت ایران قدرتی آفرید مافوق قدرت حاکم وقت و ما باید توجه خود را به ارزش های دینی معطوف کنیم و بتوانیم آرمان های خود را محقق سازیم.
  میرمحمدی ادامه داد: آرمان هایی مد نظر است که حقوق همه مردم رعایت شود و مسئولان بدانند که در معرض امتحان الهی هستند و باید به حقوق مردم توجه کنند.
  استاندار یزد گفت: هیچ عاملی نباید تضعیف حقوق مردم را به دنبال داشته باشد، با توجه به سخنان حضرت امام (ره) و رهبری معظم انقلاب با همدلی و همفکری دستیابی به آرمان ها نزدیک تر می شود.
  میرمحمدی در بخش دوم سخنان خود با اشاره به یکی از مشکلات مطرح شده در خصوص وجود اتباع بیگانه در سطح شهرستان، گفت: باید از چنان فرهنگی غنی برخوردار باشیم که هیچ چیز نتواند به آن آسیبی وارد کند و فرهنگ را تحت تاثیر خود قرار دهد.
  اختلافات محلی به دور از بینش اسلامی است
  نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان یزد اختلافات محلی را از دیگر مشکلات مطرح شده در جلسه برشمرد و ضمن نادرست دانستن آن، خاطر نشان ساخت: اختلافات محلی به دور از بینش اسلامی است، بینش اسلامی واقعی انواع و اقسام فرهنگ ها را در خود جای می دهد.
  وی افزود: اختلافات، عقب ماندگی را به دنبال دارد و هر جا همدلی و صمیمیت وجود دارد رشد و تعالی نیز هست.
  میرمحمدی با تاکید بر اجرای قانون، بیان کرد: با عنایت به تدبیر، تجربه و شناخت فرماندار جدید شهرستان انشاا… شاهد رشد و پویایی شهرستان اشکذر باشیم.
  وی در خصوص فرماندار جدید شهرستان اشکذر نیز خاطر نشان کرد: در میان افرادی که پیشنهاد شده بودند، شایسته ترین فرد انتخاب شد که شناخت و تعامل خوبی نسبت به این منطقه دارد.
  استاندار یزد با اشاره به این مطلب که فرماندار هدایت سکان منطقه را برعهده دارد و لذا باید مهارت لازم را داشته باشد، تاکید کرد: کلیه امور مرتبط با هر شهرستان باید در فرمانداری خود حل و فصل شد مگر مواردی که مشکل قانونی دارد و باید در سطح بالاتر حل شود.
  میرمحمدی گفت: مردم باید حول محور وحدت، منافع ملی و احقاق حقوق، متمرکز شوند.
  وی در پایان سخنان خود، ضمن قدر دانی از تلاش های “احمد علی دشتی پور”، اظهار امیدواری کرد: “محمد علی شاه حسینی” منشا خدمات ماندگار ارزشمند و چشم گیر در شهرستان اشکذر باشد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/nILgT

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *