• yazdtci


 • کد خبر: 78553
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
  از بازدید اعضای بازرسی استان یزد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر تا برگزاری سخنرانی با موضوع «فرصت ها و پرتگاه های عاطفی» در اخبار کوتاه دانشگاه دنبال کنید.

  بازدید اعضای بازرسی استان یزد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر

  در ابتدای این بازدید، جلسه ای در سالن جلسات دانشگاه تشکیل شد و دکتر محمود دهقانی اشکذری رئیس واحد اشکذر، گزارشی از وضعیت دانشگاه را بیان کرد.

  در ادامه از واحد و قسمت های مختلف دانشگاه از جمله حوزه اداری و مالی، آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، کارگاه ها و آزمایشگاه های گروه زیست شناسی، برق، تأسیسات و مکانیک بازدید و وضعیت واحد اشکذر را خوب ارزیابی کردند.

  برگزاری سخنرانی با موضوع «فرصت ها و پرتگاه های عاطفی» در دانشگاه آزاد اشکذر

  بمدیر گروه روانشناسی و مشاوره واحد اشکذر با طرح سؤالات ازدواج عاقلانه خوب است یا عاشقانه و نسبت به چه کسی عاطفه مثبت پیدا می کنیم گفت: رفتار ما بستگی به قضاوت و شناخت ما نسبت به افراد دارد.

  دکتر حجت دمیری افزود: عشق به شناخت و باورهای ما بستگی دارد و این امکان وجود دارد که ما در برداشت هایمان اشتباه کنیم و با تغییر دیدگاه می توان عشق را ایجاد و حتی تنفر را به عشق تبدیل کرد. دمیری خاطرنشان ساخت، شناخت در تغییر عواطف مهم است و عواطف وقتی بر ما تسلط پیدا می کند باعث نابود کردن باورهای ما می شود.

  وی در توضیح شکست عاطفی گفت : شکست عاطفی یعنی هیجاناتی نسبت به یک موضوع داریم و پس از مدتی انتظارات ما برآورده نمی شود.

  دمیری از عشق به عنوان مجموعه ای از احساسات که نسبت به چیزی داریم یاد کرد که ممکن است انسان یا اشیا باشد که بعدها به صورت رفتار می تواند بروز کند.

  این عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در پایان سخنانش با اشاره به دوران نامزدی گفت: در این دوران شیرینی عشق وجود دارد و یک ماه پس از ازدواج ممکن است حتی فرد متوجه بشود اشتباه کرده است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/snwwE

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *