• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 66843
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۶
  + عکس
  صد درصد بودجه پژوهشی سال 94 دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر جذب شد/اولین دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در رشته پژوهش هنر از پایان نامه خود با موفقیت دفاع کرد.

  جذب کامل بودجه پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر

  صد درصد بودجه پژوهشی سال ۹۴ دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر جذب شد.

  به گزارش اشکذر خبر، رئیس اداره امور پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر با اعلام این خبر گفت: بر اساس اسناد و مدارک ارائه شده به دفتر طرح و برنامه و بودجه سازمان مرکزی و پس از بررسی و ارزیابی های انجام شده در خصوص میزان جذب بودجه پژوهشی واحد اشکذر که در جلسه ای با حضور دکتر حسین بدیعی، مدیر کل برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامی و همکارانشان در دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد برگزار شد این واحد دانشگاهی توانست بودجه پژوهشی سال ۹۴ را صد درصد جذب کند.

  دکتر سمانه صدیقی خاطرنشان کرد: این برای سومین سال متوالی است که دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر موفق شده با برنامه ریزی دقیق و بهینه، بودجه پژوهشی خود را به صورت کامل جذب و در ردیف های هشت گانه بودجه هزینه کند.

   

  اولین دانشجوی کارشناسی ارشد پژوهش هنر دانشگاه آزاد اشکذر از پایان نامه خود دفاع کرد

  فرزانه رضایی، اولین دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر در رشته پژوهش هنر از پایان نامه خود با موفقیت دفاع کرد.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه، جلسه دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد فرزانه رضایی با عنوان «سیر تحول پوشاک بانوان دربار ایران از آغاز دوره قاجار تا پایان دوره پهلوی» به راهنمایی احمد زارع ابرقوئی و با حضور هیأت داوران در سالن کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار شد.

  بنابر این گزارش، خانم رضایی توانست با موفقیت از پایان نامه خود دفاع و نمره کامل را کسب کند و نام خود را به عنوان اولین فارغ التحصیل رشته پژوهش هنر دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر به ثبت برساند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/dSvV9

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *