• کد خبر: 58791
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۰
  مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی خبر داد؛
  مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران با اشاره به اجرای طرح‌های بهبود مستمر در این شرکت، از اتمام طرح توسعه فولاد یزدیک طی دو سال آینده خبر داد.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از  ایسنا،”محمدابراهیم قدیریان” در مراسم افتتاح عملیات احداث طرح توسعه فولاد یزدیک که با حضور “سیدمحمد میرمحمدی” استاندار و جمعی از صنعتگران استان برگزار شد، با بیان این که از گذشته تاکنون حجم بسیاری از طرح‌های نیمه تمام در حوزه فولاد باقی مانده است، اظهار کرد: ضرب آهنگ اجرای طرح‌ها در دوره جدید تند شده است.

  وی در ادامه طرح توسعه فولاد یزد یک را از جمله اقدامات پر ریسک از لحاظ تأمین منابع مالی دانست و بیان کرد: این پروژه به همت تمام پرسنل فولاد آلیاژی ایران از امروز وارد مرحله اجرایی شده است.

  مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران افزایش تولید، بهبود درآمد و کاهش هزینه‌ها را از جمله اقدامات در دستور کار فولاد آلیاژی ایران در راستای تأمین منابع مالی مورد در این طرح عنوان کرد و ادامه داد: مقرر شده طرح توسعه فولاد یزدیک طی دو سال به بهره‌برداری برسد.

  قدیریان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که طی یک سال گذشته اقدامات مطلوبی در فولاد آلیاژی ایران انجام شده است،‌ گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای امسال، شرکت فولاد آلیاژی ایران در حوزه تولید خود را موظف به ۳۶۰ هزار تن فروش و ۳۴۰ هزار تن تولید کرده است.

  این مقام مسئول تعریف طرح‌های بهبود مستمر را از جمله برنامه‌های توسعه‌ای در فولاد آلیاژی دانست و افزود: در سال گذشته کیفیت محصولات به صورت متوسط ۵۵ درصد بوده و امسال به ۱۰۰ درصد رسیده است.

  مدیرعامل فولاد آلیاژی ایران در ادامه بحث توسعه فولاد آلیاژی را از دیگر اقدامات در دستور کار این شرکت عنوان کرد و گفت: طرح فولاد یزدیک از جمله طرح‌های توسعه‌ای است که علی رغم دغدغه‌‎های زیاد به مرحله اجرای عملیات احداث رسیده است.

  وی در پایان با تأکید بر ایجاد هم‌افزایی بیش از پیش خاطرنشان کرد: احداث واحدهای احیاء و گندله‌سازی از دیگر برنامه‌های در دستور کار فولاد آلیاژی ایران است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/aC5UN

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *