• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 63148
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۵
  مدیر جهاد کشاورزی اشکذر از اجرای پروژه توانمند سازی و مشارکت کشاورزان در مدیریت یکپارچه منابع آب و خاک در چارچوب اصول کشاورزی پایدار با راهبرد مدیریت مشارکتی جامع محصول (IPCM)در روستای شرف آباد رستاق خبر داد.

  به گزارش اشکذر خبر ، عباس بشارتی در نشست هماهنگی پروژه توانمندسازی و مشارکت کشاورزان در مدیریت یکپارچه منابع آب و خاک که با حضور بخشدار مرکزی و کارشناسان آب منطقه ای استان برگزار شد اظهار کرد:که هدف از اجرای این پروژه استفاده بهینه از منابع آب و خاک است که با همکاری وزارتخانه در محل روستای شرف آباد رستاق این شهرستان برگزار می گردد.

  وی افزود: دلیل انتخاب این منطقه به خاطر اجرای پروژه طرح قطره ای در این منطقه است که با وجود اینکه امکانات زیادی به این روستا در این راستا تعلق گرفت به خوبی به بهره برداری نرسیده است .

  مدیر جهاد کشاورزی اشکذر دلایل اینکه پروژه طرح قطره ای در این روستا به خوبی به بهره برداری نرسیده است را عدم مشارکت بهره برداران و نیز عدم وجود نماینده مناسب عنوان کرد.

  وی افزود: برای حل این مشکل با توجه به اینکه سطح زیر کشت در شرف آباد ۱۴۰ هکتار است این مدیریت منطقه مذکور  را به ۱۴ زون ده هکتاری تقسیم خواهد کرد که با طبقه بندی مسائل و مشکلات هر زون  ساماندهی زمین و آب صورت خواهد گرفت و  این حرکت با عث ایجاد تشکل های محلی مدیریت مشارکتی آب با ماهیت تشکل آب بران خواهد شد که این خود منجر به تغییر یک نماینده به هیات امنا می شود.  

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/LJxlY

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *