• Telegram


 • کد خبر: 74507
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۵
  مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان یزد؛
  مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان یزد گفت: برنامه‌های اوقات فراغت در تابستان با استفاده از ابزار هنر و حفظ جایگاه مسجد در این استان در حال برگزاریست.

  به گزارش اشکذر خبر، حجت الاسلام مصطفی گرجی، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان یزد در گفت‌وگو با ایکنا یزد اظهار کرد: در حال حاضر ۸۰۹ کانون فرهنگی و هنری در سطح استان مشغول فعالیت هستند.

  حجت‌الاسلام گرجی افزود: از این تعداد ۵۹ کانون در ابرکوه، ۲۹ کانون در اردکان، ۳۰ کانون در اشکذر، ۲۹ کانون در بافق، ۲۸ کانون در بهاباد، ۳۶ کانون در خاتم، ۴۱ کانون در میبد، ۷۵ کانون در مهریز، ۱۱۱ کانون در تفت، ۳۷۱ کانون در یزد و زارچ فعالیت دارند.

  وی در پاسخ به سوال ایکنا در خصوص افزایش کانون ها ادامه داد: این تعداد به لحاظ کمی آمار قابل توجهی است و بنایی بر افزایش تعداد کانون ها نداریم و ممکن است تعدادی حذف شوند البته در بعد کیفی نیز برنامه‌ هایی خواهیم داشت تا بتوان از این ظرفیت عظیم عملکرد بهتری را انتظار داشت.

  مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان یزد تصریح کرد: کانون‌ های مساجد یک پایگاه مردمی که می‌ توانیم بهترین محتواها را در بهترین قالب ها به مخاطب خود ارائه دهیم.

  حجت الاسلام گرجی از ایجاد معاونت فضای مجازی در ستاد عالی کانون‌ های مساجد خبر داد و گفت: با توجه به وضعیت موجود امروز جامعه و حضور گسترده همه افراد در شبکه‌ های اجتماعی و فضای مجازی، نیاز بود که این حوزه هم به صورت ویژه مورد توجه قرار گیرد لذا در ستاد عالی کانون‌ های مساجد معاونت فضای مجازی ایجاد شد تا به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت داشته باشیم.

  وی برنامه‌ های اوقات فراغت کانون‌ های مساجد را سکوی پرتابی برای جذب قشر خاکستری دانست و تصریح کرد: این برنامه‌ ها با استفاده از ابزار هنر و حفظ جایگاه مسجد در این استان در حال برگزاریست.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/FU77T

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *