• * نظرسنجی

  به نظر شما پیگیری کدامیک از مسائل ورزشی شهرستان، اولویت بالاتری دارد؟

 • Sabat


 • کد خبر: 66855
   منتشر کننده: خاتمی
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۴
  فرماندار اشکذر:
  فرماندار اشکذر از اتمام عملیات نقشه‌برداری هوایی از اراضی چند روستای بخش رستاق با استفاده از پهپاد به‌منظور تعیین حدود و نیز شاره گذاری زمین‌ها برای اولین بار در استان خبر داد.

  به گزارش اشکذر خبر ،  محمدعلی شاه‌حسینی در نشست شورای حفاظت از اراضی ملی شهرستان اشکذر بابیان اینکه ضروری است سیاست‌های واگذاری زمین در شهرستان تابع قوانین و با هماهنگی متولیان باشد اظهار داشت: در همین راستا اقدامات مؤثر باهدف نظارت بر روند واگذاری‌ها انجام‌شده است.

  فرماندار اشکذر نقشه‌برداری هوایی از طریق پهپاد را به‌عنوان یکی از این قبیل فعالیت‌ها عنوان کرد و افزود: این مهم برای اولین بار در استان به‌منظور مشخص نمودن حدود و نیز شماره‌گذاری از زمین‌های چند روستای بخش رستاق انجام‌گرفته است.

  وی با تأکید بر ضرورت تیزبینی و دقت ویژه مدیران و متولیان از حدومرز اراضی ملی گفت: ممکن برخی از سودجویان از خلع‌های قانونی سوءاستفاده نمایند که می‌بایست با نظارت و بازدید قبل از هرگونه تصرف با آن‌ها طبق قانون برخورد کرد.

  رئیس شورای حفاظت از اراضی ملی به حساسیت‌ها و ضرورت دقت نظر در خصوص خلع ید زمین‌های موات و دولتی اشاره کرد و گفت: برخی سودجویان با تصرف زمین‌های بایر نسبت به کشت اقدام نموده‌اند که ضروری است با همکاری دستگاه قضا نسبت به بازپس‌گیری آن اقدامات لازم صورت گیرد.

  شاه‌حسینی افزود: بانک اطلاعاتی از زمین‌های خلع ید شده تهیه گردیده و ازاین‌پس واگذاری به درخواست‌کنندگان بر مبنای این بانک اطلاعاتی و منطبق بر قانون انجام می‌شود.

  منبع : روابط عمومی فرمانداری اشکذر

   

   

   

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/egJfn

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *