• Telegram


 • کد خبر: 68364
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۱
  امام جمعه اشکذر:
  امام جمعه اشکذر با تاکید بر اینکه شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار همچنان به عنوان اصلی‌ترین و مهمترین شعار مردم ما بویژه در یوم الله بزرگ13 آبان خواهد بود، گفت: به لطف الهی فردا مردم عزیز عموما، دانش‌آموزان و دانشجویان خصوصا پاسخ اراجیف رئیس جمهور آمریکا را با مشت‌های گره کرده خود خواهند داد.
  به گزارش اشکذر خبر امام جمعه اشکذر، ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر اشکذر به فرارسیدن اربعین حسینی اشاره و اظهار کرد: پیاده روی اربعین به تبعیت از اهل‌بیت امام حسین(ع) خصوصا حضرت امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) نشانه عشق و ارادت مردم به حضرت اباعبدالله الحسین(ع) است.

  “حجت الاسلام و المسلمین طالبیان” تجمع گسترده چند میلیونی مسلمانان برای حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) آن هم در کشور بحران‌زده عراق و در چند کیلومتری داعش و پذیرایی شبانه روزی از همه زائران به صورت رایگان و تحمل سختی‌های فراوان توسط زائران را موجب معرفی تاریخ کربلا و سیدالشهدا به جهانیان اعلام کرد.

  امام جمعه اشکذر در ادامه  به ۱۳ آبان و سه رویداد مهم و تاثیرگذار آن اشاره کرد و با بیان اینکه تبعید امام در ۱۳ آبان سال ۴۳، حمله رژیم شاه به دانش آموزان در ۱۳ آبان ۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ۱۳ آبان ۵۸ نشانه دشمنی آمریکا با ملت ایران است، گفت: راهپیمایی ۱۳ آبان به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی، فرصتی دیگر است مبنی بر اینکه ملت ایران هیچ وقت با استکبار جهانی سازش نخواهد کرد و استکبار ستیزی یکی از سیاست های تغییر ناپذیر انقلاب اسلامی است.

  امام جمعه اشکذر پرچمدار نقشه های شوم علیه ایران را آمریکا دانست و اضافه کرد:همه کودتاها ،جنایاتی که منافقین انجام داده اند و هر جایی که آمریکا احتمال داده است که میتواند علیه کشور ایران قدمی بردارد کوتاهی نکرده است و در همه این صحنه ها آمریکا پرچمدار مخالفت با ایران بوده است.

   

  وی ادامه داد:امروزه این نوجوانان هستند که باید بدانند کشور در چه وضعییتی قرار دارد و باید بدانند که امروزه چه خطر هایی کشور و دین را تهدید میکند.

   

  طالبیان دشمنی آمریکا و پیروانانش از عمق وجود دانست و گفت:دشمنی این کشور ها نسبت به کشور ایران و هرکشور اسلامی دیگری  کم نخواهد شد و کسانی که آمریکا و همپیمانانش را دوست خود میدانند واقعا باید کور باشد البته مذاکره با آنان مشکلی ندارد ولی نباید این کشور ها را دوست خود دانست چون مطابق گفتار قرآن دشمنی آنان پایان ناپذیر است.

  امام جمعه اشکذر با تاکید بر اینکه شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار همچنان به عنوان اصلی‌ترین و مهمترین شعار مردم ما بویژه در یوم الله بزرگ۱۳ آبان خواهد بود، گفت: به لطف الهی فردا مردم عزیز عموما، دانش‌آموزان و دانشجویان خصوصا پاسخ اراجیف رئیس جمهور آمریکا را با مشت‌های گره کرده خود خواهند داد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/rKjru

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *