• yazdtci


 • کد خبر: 77160
   منتشر کننده: مصطفی خاکساری
    تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۸
  فرمانده ناحیه بسیج اشکذر در مصاحبه با اشکذر خبر:
  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر راه برون رفت از مشکلات کشور را برگشت به روحیه همان دانشجویانی توصیف کرد که لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸ تسخیر کردند و در برار استکبار جهانی و آمریکا ایستادند.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر خبر با اشاره به سالروز ۱۳آبان، روز مبارزه با استکبار گفت: سه حادثه مهم در ۱۳ آبان، انقلاب اسلامی ایران به خود دیده است، اول تبعید امام خمینی(ره) بعد از مخالفت ایشان با کاپیتالاسیون به ترکیه، دوم به شهادت رساندن ۵۶نفر از دانش آموزان به دست رژیم شاهنشاهی و سوم تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام بود که در سال ۱۳۵۸ شکل گرفت.

  “سرهنگ اسدالله امامی” مهمترین رخداد ۱۳ آبان را تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان دانست و افزود: در زمان ابتدای انقلاب سفارت آمریکا به محلی برای جاسوسی از انقلاب اسلامی ایران تبدیل شده بود که دانشجویان پیرو خط امام با تسخیر این محل به جاسوسی آمریکایی ها در ایران پایان دادند.

  وی با بیان اینکه آمریکا در طول ۴۰ سال انقلاب ایران همه داشته خود را برای مقابله با انقلاب رو کرده است و دیگر چیزی برای عرضه ندارد ،گفت: در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی دشمنان ایران با تمام قوا وارد صحنه شدند و می خواهند در افکار عمومی جهان و ملت ایران القا کند که دیگر زمان مبارزه با استکبار گذشتته است و اگر خواستار پیشرفت هستند باید با آمریکا سازش کند اما ملت هوشیار ایران در ۱۳ آبان بار دیگر نشان خواهند داد که بر عهدشان ثابت قدم هستند.

  امامی با اشاره به وضعیت اقتصادی کنونی کشور، اظهار داشت: خیلی از این مشکلات به خاطر تحریم هایی است که علیه جمهوری اسلانی ایران انجام شده ولی دلیل دیگر این وضعیت بر می گردد به تدبیر ها.

  فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر راه برون رفت از مشکلات کشور را برگشت به روحیه همان دانشجویانی توصیف کرد که لانه جاسوسی آمریکا در سال ۵۸ تسخیر کردند و در برار استکبار جهانی و آمریکا ایستادند.

  امامی، ایران را امروزه مستقل ترین کشور جهان دانست و تصریح کرد: اقتدار اکنون جمهوری اسلامی ایران را مدیون مجاهدت رزمندگان، شهدای عزیز، مردم فهیم ایران اسلامی و تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب هستیم.

  وی در پاسخ به این سوال که چرا نباید با دشمنان سازش کنیم،گفت: با نگاه به تاریخ خواهیم دید کشور هایی نظیر مصر و لیبی و یا اشخاصی مانند صدام حسین که با آمریکا سازش کردند سرنوشتشان چه شد و چگونه شکست خوردند.

  امامی ادامه داد: استکبار که در راس آن آمریکا قرار دارد همیشه منافع خود را دنبال کرده است و سرنوشت دیگر کشور ها و یا اشخاص برای آنها مهم نبوده و نیست.

  وی در پایان ۱۳ آبان را به معنی زیر بار ظلم نرفتن و شعار هیهات من الذله دانست و گفت: هر زمان که ایران در برابر استکبار ایستاد ایران نیز پیشرفت کرد و هر زمان که کشور ایران با استکبار سر سازش گرفت کشور دچار عقب روی شد.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/lTMmp

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *