• کد خبر: 68103
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: شنبه 29 مهر 1396 - 08:03
  امام جمعه بخش خضرآباد:
  امام جمعه بخش خضرآباد ناراحتی دولت آمریکا از سپاه پاسداران از این جهت که سیاست های آنان را در منطقه خنثی کرده دانست است.

  به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه بخش خضرآباد با اشاره به چهلمین سالگرد شهادت آیت الله سید مصطفی خمینی فرزند امام راحل (ره) گفت: شهادت این فرزند برومندحضرت امام خمینی (ره) خون تازه ای به نهضت اسلامی بخشید و مقدمه پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 شد.
  حجت الاسلام غالبی بااشاره به بحران کم آبی درسطح شهر و روستاهای بخش خضرآباد خواستارتسریع در آب رسانی به این منطقه شد.
  امام جمعه بخش خضرابادبه اعتراض و افشاگری حضرت امام خیمنی (ره) علیه پذیرش قانون کاپیتولاسیون در سال 1343 مصادف با روز چهارم آبان ماه اشاره و اظهار کرد: کاپیتولاسیون قانونی بود که در سال 43 محمدرضا پهلوی از تصویب مجلس گذراند تا مستشاران نظامی آمریکا و تکنسین های وابسته، اعضای خانواده و خود آنان اعم از نظامی و غیر نظامی شمول قوانین قضایی ایران معاف شوند و اگر جرم و جنایتی مرتکب شدند در دادگاه های ایران ملزم به پاسخگویی نباشند.
  حجت الاسلام غالبی به تحریم های سپاه و موسساتی که با این نهاد انقلابی کار می کنند از سوی دولت آمریکا اشاره کرد و بیان داشت: همواره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقاطع مختلف در کنار مردم ایران بوده و در طول هشت سال دفاع مقدس جان برکف در مقابل 70 کشور دنیا مقاومت کرده است و دولت آمریکا از این جهت که سپاه پاسداران در عرصه داخلی و خارجی در کشورهای سوریه، یمن، عراق و لبنان همیشه طرفدار مظلومان است عصبانی است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/cEDfD

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *