• کد خبر: 70430
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: شنبه 7 بهمن 1396 - 12:59
  ثبت نام رشته های کاردانی نیم سال دوم 97-96 دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر شروع شد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه، تمام متقاضیان ثبت نام در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر می توانند با مراجعه به وب سایت دانشگاه به آدرس iauashkezar.ac.ir و دریافت و مطالعه دقیق دفترچه راهنما، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم، بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

  لازم به ذکر است دارندگان دیپلم فنی و حرفه ای، کار و دانش و هنرستان نظام قدیم در مقطع کاردانی پیوسته در رشته متجانس با دیپلم و همچنین دارندگان دیپلم نظری نظام جدید متوسطه بدون پیش دانشگاهی و داوطلبان دیپلم 4 ساله نظام قدیم در هر رشته ای از کاردانی پیوسته امکان ثبت نام دارند. متقاضیان کاردانی ناپیوسته با دارا بودن مدرک دیپلم 4 ساله نظام قدیم یا دیپلم و پیش دانشگاهی نظام جدید می توانند در هر رشته کاردانی ناپیوسته ثبت نام کنند.

  مهلت ثبت نام تا ساعت 24 روز چهارشنبه 11 بهمن ادامه دارد و رشته های کاردانی واحد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر شامل حسابداری، تأسیسات، برق و نقاشی می باشد.

  از مزایای تحصیل در این واحد دانشگاهی، تشکیل کلاس ها در روزهای آخر هفته، پرداخت شهریه به صورت اقساط و بهره مندی از وام دانشجویی و سرویس ایاب و ذهاب از مرکز استان است.

  داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط ثبت نام، با شماره تلفن های 32725951-035 و 09137708500 تماس بگیرند.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/GXlFo

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *