• Telegram


 • کد خبر: 69023
   منتشر کننده: اشکذری
    تاریخ انتشار: شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۴
  ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال 97 اعم از دولتی و غیر دولتی و دانشگاه آزاد اسلامی از روز چهارشنبه اول آذرماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org آغاز و در روز سه شنبه هفتم آذرماه خاتمه می یابد.

  ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۹۷ اعم از دولتی و غیر دولتی و دانشگاه آزاد اسلامی از روز چهارشنبه اول آذرماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org آغاز و در روز سه شنبه هفتم آذرماه خاتمه می یابد.

  به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، متقاضیان می توانند با مطالعه دقیق دفترچه راهنما و پرداخت مبلغ ۶۰۰ هزار ریال به سایت سازمان سنجش مراجعه و ثبت نام کنند. بر اساس ضوابط، هر داوطلب می تواند تنها در یک کد رشته محل امتحانی و متناسب با مدرک فارغ التحصیلی در این آزمون ثبت نام و شرکت کند.

  دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر تنها واحد دانشگاهی استان یزد می باشد که از مهرماه ۹۳ در رشته دکتری تخصصی زیست شناسی سلولی و مولکولی و از مهرماه ۹۴ در رشته دکتری تخصصی پژوهش محور (غیر پزشکی) در رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی دانشجو ثبت نام کرده است.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/080dJ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *