• کد خبر: 93297
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 19:57
  فرماندار شهرستان اشکذر: طرح شش محوری سامان خانواده می‌تواند یک نقشه راه دقیق و جامع در راستای تقویت و تحکیم بنیان خانواده و کاهش آسیب‌های اجتماعی به ما بدهد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ نشست هماهنگی اجرای طرح سامان خانواده در شهرستان اشکذر با حضور هادی هادی نسب فرماندار اشکذر، سید محمد دعایی مدیر و محمد حسین رحیمی‌نسب نماینده اعضای تدوین کننده این طرح و جمعی از مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات کوثر فرمانداری اشکذر برگزار شد.

  هادی هادی‌نسب در این نشست در بیان اهداف و سیاست‌های طرح شش محوری سامان خانواده گفت: این طرح می‌تواند یک نقشه راه دقیق و جامع در راستای تقویت و تحکیم بنیان خانواده و کاهش آسیب‌های اجتماعی به ما بدهد.

  وی در ادامه با اشاره به اینکه مشکلات و مسائلی در حوزه خانواده و ازدواج آنهم در سطح کشور وجود دارد افزود: در سطح شهرستان طرح‌ها و اقدامات خوبی در راستای تحکیم بنیان خانواده صورت گرفته است اما بصورت مقطعی بوده و از انسجام و تداوم کاملی برخوردار نبوده است.

  خاطر نشان میگردد؛ در این نشست “سید محمد دعائی” مدیر طرح سامان خانواده و “محمد حسین رحیمی نسب” نماینده اعضای تدوین کننده طرح به تشریح اهداف و برنامه‌های اجرایی این طرح در استان پرداخته و پاسخگوی سوالات حاضرین در جلسه بودند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/TTZER

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *