• کد خبر: 71334
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۱
  +عکس
  در راستای مناسب سازی ورودی های شهر یزد ویژه ایام نوروز 97،شهرداری اشکذر عملیات ساماندهی میادین فیروزآباد و صاحب الزمان حجت آباد را آغاز نموده است.

  به گزارش اشکذرخبر به نقل از روابط عمومی شهرداری اشکذر،در راستای مناسب سازی ورودی های شهر یزد ویژه ایام نوروز ۹۷،شهرداری اشکذر عملیات ساماندهی میادین فیروزآباد و صاحب الزمان حجت آباد را آغاز نموده است.

  شهردار اشکذر با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر عملیات خاک برداری و خاک ریزی،شفته و جدول گذاری هر دو میدان به پایان رسیده و عملیات سنگ فرش میدان صاحب الزمان حجت آباد را آغاز کردیم و ظرف روزهای آینده عملیات سنگ فرش میدان فیروزآباد و نصب چراغ روشنایی هر دو میدان را آغار خواهیم کرد.

  مهدی جعفری پور اظهار داشت: ۱۲۶۰متر مکعب خاک برداری و خاک ریزی،۱۳۲۰متر مکعب شفته ریزی،۴۱۰متر جدول گذاری و ۲۴۰۰متر سنگ فرش در میدان صاحب الزمان حجت آباد و ۵۰۰متر مکعب خاک برداری و خاک ریزی،۱۱۵۰متر مکعب شفته ریزی ،۳۹۵متر جدول گذاری و ۱۶۵۰متر سنگ فرش در میدان فیروزآباد از جمله مهمترین اقداماتی است که انجام شده و یا در حال انجام می باشد .

  وی در پایان ضمن تقدیر از مساعدت و همکاری مسئولان استان در حمایت از پروژه های شهرداری اشکذر ابراز امیدواری کرد که در سال آینده وبا همکاری اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر ساماندهی کامل این دو میدان به پایان خواهد رسید.

  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/8dSKj

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *