• yazdtci


 • کد خبر: 28807
   منتشر کننده: سردبیر (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۵
  رئیس اداره اوقاف اشکذر:
  رئیس اداره اوقاف اشکذر گفت: طی ایام نوروز بیش از 100 هزار مسافر نوروزی از اماکن و بقاع متبرکه این شهرستان بازدید کردند که مسجد ریگ رضوانشهر با ویژه برنامه آرامش بهاری رتبه اول بازدیدهای نوروزی داراست.
  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد ، حجت الاسلام کرمی رئیس اداره اوقاف اشکذر در گفت و گو با خبرنگار نسیم صادق اظهار کرد: طی سال جاری میزان بازدید مسافرین نوروزی از بقاع متبرکه شهرستان نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است.
  کرمی با بیان این که این بازدید ها از بقاع متبرکه سید کافی کافی آباد، سید حسین بندر آباد و سید حسین حاجی آباد انجام گرفته است افزود: مسجد ریگ رضوانشهر با بیش از ۴۵ هزار بازدید کننده، بیشترین بازدید ها را در ایام نوروز به خود اختصاص داده است.
  وی با اشاره به اجرای برنامه های متنوع در بقاع متبرکه و امامزاده های شهرستان طی سال جاری گفت: امسال طرح آرامش بهاری در امامزادگان شامل برگزاری مراسم تحویل سال، برگزاری مسابقات فرهنگی و … برگزار شد.
  کرمی عنوان کرد: برگزاری خیمه های معرفت، برپایی غرفه های مشاوره خانواده، احکام و مسائل شرعی و کودک و نوجوان؛ در مسجد ریگ رضوانشهر از دیگر برنامه های این اداره در ایام نوروز محسوب می شود.
  لینک کوتاه : http://ashkezarnews.ir/sqo8T

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *